poster

Минин први пут

Mini's First Time (2006)

Режисер: Nick Guthe

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

У овој црној комедији Ники Рид је Мини, манипулативна и изузетно привлачна тинејџерка, чији родитељи нису имали значајну одлуку у њеном васпитавању. Њен очух је богат и незаинтересован, а мајку занимају само пријеми и забаве. Док однос који Мини има са својим очухом постаје све шокантнији. Ово је најгора могуќа ситуација у којој се може догодити убиство

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лажни пријатели (2009)

  image
  Откако група пријатели ќе посведочат грозоморен злочин, се прашуваат како тоа тие биле толку среќни и побегнале неповредени, додека еден од пријателите не...
 • Три билборди пред Ебинг Мисури (2017)

  image
  Оваа мрачна хумористична драма што доби „Оскар“ ја раскажува приказната за Милдред Хејс (Френсис Мекдорманд), жена на 50 и кусур години, која почнува војна со...
 • Совршен резултат (2004)

  image
  Како на пријемном испиту тачно одговорити на сва питања? Групи тинејџера само је један одговор логичан - украсти решења. Шесторо тинејжера проваљује у центар за...
 • Хешер (2010)

  image
  По загубата на мајката, Т.Џ почнува да се одалечува од татко му и од целиот свет. Во неговата работилница ќе се всели металецот Хешер непоканет, кој животот ќе му...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.