poster

Сама жена бара цимерка

Single White Female (1992)

Режисер: Barbet Schroeder
TV1000 Balkan | среда | 02:55

рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.25/10
(24 гласови)

Слики

Сама жена бара цимеркаSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionСама жена бара цимеркаСама жена бара цимеркаСама жена бара цимеркаСама жена бара цимеркаSony Pictures Television

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Оверена копија (2010)

  сабота
  image
  Жилијет Бинош је освојила Награду за најбољу глумицу на Фестивалу у Кану за улогу у овој забавној и провокативној љубавној драми легендарног аутора Абаса...
 • Сањар (2005)

  сабота
  image
  Судбина овог филма је да постане породични класик! Навијаќете за његове јунаке до самог краја, а после тога ќете се осеќати још боље. Курт Расел (Тријумфални...
 • Ask Sana Benzer (2015)

  сабота
  image
  A young girl, with a troubled past, and a young boy fall in love in a small but beautiful town.
 • Млади и вљубени (2020)

  сабота
  image
  Паметната 14-годишна Харпер влегува во извртено искрена прва љубов со најдобриот другар на брат ѝ Тили, додека го истражува нејзиниот нов феминизам и двојните...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.