СОДРЖИНА

Мајлс купује најновији компјутер на тржишту, последње чудо технике. Временом Едгар, компјутер, почиње да испољава емоције, ставове... Проблеми настају кад се и Мајлс и Едгар заљубљују у исту девојку

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралски срца (2018)

  денес
  image
  Хенк Павлиќ, је типичан амерички каубој. Задовољан је да брине о свом имању и да одгаја своју мудру и начитану ќерку, Кели. Меѓутим, убрзо Хенка посеќује адвокат,...
 • Данска (2019)

  денес
  image
  Херб е несреќен Велшанец без работа, со лоши соседи и со уште полоши можности. Откако открива дека затворениците во Данска живеат релативно луксузен живот, Херб...
 • Under the Eiffel Tower (2018)

  денес
  image
  Stuart is a having a mid-life crisis. Desperate for something more in life, he tags along on his best friend's family vacation to Paris - then proposes to his...
 • Мажи што гледаат во кози (2009)

  денес
  image
  Новинар кој се обидува да се изгуби во романтиката на војната откако неговиот брак не успева, добива повеќе отколку што заслужува кога ќе се сретне со агент на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.