СОДРЖИНА

Винсент жели да путује до звезда. Преузима идентитет генетски савршеног примерка и научи како да превари ДНК. Баш кад му је заказана свемирска мисија, директор буде убијен и полиција започиње истрагу која може да открије његову тајну.

Слики

ГатакаГатакаГатакаГатакаГатакаГатакаГатакаГатакаГатакаГатака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Екс макина (2014)

  image
  Кејлеб Смит (Домал Глисон) е 26-годишен програмер во најголемата компанија за интернет на светот. Тој победува на натпревар и добива викенд во еден приватен имот...
 • Малцински извештај (2002)

  image
  Во иднина каде специјална полициска единица може да апси убијци пред да го направат делото, главниот човек во таа единица, началник Џон Андертон (Том Круз) самиот...
 • Знаци (2002)

  image
  Во Пенсилванија, еден огромен круг во житото е пронајден на фармата на Греам Хес, свештеник во еден мал град. Круговите предизвикуваат медиумско внимание и ја...
 • Виртуелна свест (2014)

  image
  Доктор Вил Кастер е познат истражувач кој сака да направи машина за вештачка инелигенција со човечки емоции која ги надминува можностите на биологијата. Со намера...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.