poster

СТУДЕНТСКЕ ВРАЏБИНЕ

Wishcraft (2002)

хорор | САД
Режисер: Danny Graves, Richard Wenk

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10

СОДРЖИНА

Средњошколац Брет ќе добити пошиљку једног дана. Не може да претпостави од кога је али открива да тотем који се налази у пошиљци може да му испуни три жеље. Када га најлепша девојка у школи сутрадан позове на журку он схвата да су жеље кренуле да се испуњавају..

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Годзила против Конг (2021)

  понеделник
  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
 • Клекнат тигар, скриен змеј (2000)

  понеделник
  image
  Ова е филм за боречки вештини со голема имагинација и со поетски движења. Филмот, добитник на „Оскар“, „Клекнат тигар, скриен змеј“ на Анг Ли е епска љубовна...
 • Пакет (2012)

  понеделник
  image
  Дејството на акциониот трилер со Стив Остин и Долф Лундгрен во главните улоги се одвива околу еден курир, кој на локалниот мафијашки бос мора да му достави...
 • Островот на черепите (2017)

  понеделник
  image
  Продуцентите на „Годзила се навраќаат на еден од најмоќните митови за чудовишни суштества во историјата. Оваа оригинална авантура ја раскажува приказната за еден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.