СОДРЖИНА

Комедија о две средњошколке које лутајуќи по Белој куќи, за време групне посете упознају председника Ричарда Никсона и постају његове тајне саветнице током скандала „Вотергејт".
Прича о две средњошколке које лутајуќи по Белој куќи, за време групне посете упознају председника Ричарда Никсона.
Оне постају званични шетачи паса у председниковој резиденцији и његове тајне саветнице током скандала „Вотергејт".
У главним улогама: Кирстен Данст, Мишел Вилијамс, Ден Хедаја...

Слики

ДицкДицкДицкДицк

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мој тата на одреѓено време (1982)

  среда
  image
  Самохрана мајка Светлана, њен дванаестогодишњи син и вечито привремено запослени Синиша западају и даље у разне неприлике. Синиша се најзад одлучи да запроси...
 • Специјална пратка (2008)

  среда
  image
  Максин Картер е курир со најдобри врски на целиот брег на Пацификот. Цело време е на пат и не сака да го промени ова од времето кога била сведок на смртта на...
 • Бити Џулија (2004)

  среда
  image
  Улоге. Анет Бенинг, Џереми Ајронс Џулија Ламберт е права дива: лепа, талентована, богата и славна. Има све укључујуќи и оданог супруга који је осмислио њену...
 • Моите последни пет девојки (2009)

  среда
  image
  Во последните 2 години, Данкан Андерсон се обидел со сѐ. Се потрудил да биде совршено момче, преправајќи се дека не го интересираат бившите момчиња на неговите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.