Слики

Моје срцеМоје срце

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волис и Едвард (2005)

  image
  Годината е 1936. На англискиот престол е Едвард 3 (С. Ц. Мур). Тој се вљубува во Волис Симпсон (Џ. Ричардсон), Американка која зад себе има два пропаднати брака....
 • Далеку од рајот (2002)

  image
  Што се однесува до надворешниот свет, Френк и Кети Витекер се совршена двојка. Тие го претставуваат сето она што треба да биде средната класа во Америка во...
 • Милионер са улице (2008)

  image
  Када сиромашни, осамнаестогодишњи момак без родитеља из гета Мумбаја доѓе на само једно питање до невероватних 20 милиона рупија у индијској верзији квиза „Желите...
 • И Бог створи жену (1956)

  image
  Жилијет је осамнаестогодишња секс-бомба без родитеља. Суочена с повратком у сиротиште, удаје се за наивног Мишела. Но, онај ко би могао да унесе пометњу у ту и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.