СОДРЖИНА

Холден и Бенки се цртачи на стрипови и најдобри пријатели веќе 20 години. Сѐ е супер додека не ја среќаваат Алиса, која исто така е цртач на стрипови. Холден се вљубува во неа, но надежите му се рушат кога дознава дека е лезбијка.
Двајца цртачи на стрипови по име Холден Мекнил и Бенки Едвардс, кои живеат во Њу Џерси, се најдобри пријатели 20 години. Тие го минуваат своето време работејќи во нивното студио, а навечер излегуваат. Но, нивното пријателство тукушто ќе биде доведено во прашање за првпат во нивниот живот кога една убава млада лезбијка по име Алиса Џонс влегува во нивниот живот, а Холден се заљубува во неа. Сега Холден мора да се справи со љубомората на Бенки, но и со многу богатото минато на неговата нова девојка.

Слики

ParamountЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиЛовејќи ја ЕмиParamountParamountParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Запловимо у љубав (2019)

  недела
  image
  Учитељица дознаје да њезин бивши дечко ради за граѓевинског подузетника који гради одмаралиште на Плавом отоку.
 • Малата стројничка (2021)

  недела
  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
 • Доаѓа изненадувањето! (2009)

  недела
  image
  Анџела и Кертис се млад брачен пар, посветен на кариерата. Тие сѐ уште не размислуваат за семејство. Кога ќе дознае Анџела дека е трудна, таа не ќе знае дали да...
 • A Nice Girl Like You (2020)

  недела
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.