СОДРЖИНА

Грејс Квигли живи сама у стану у Њујорку и ближи се крају свог живота. Једног дана сведочиќе убиству који је починио професионални плаќени убица, Сејмор Флинт. Она одлучује да га уцени да и њу убије, али пре ње, мораќе да се реши на првом месту њених пријатеља

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ultimi della classe (2008)

  image
  Michele is the class dunce and proud of it. To make up for his shortcomings, his parents force him to take private lessons, and there he saw a magnificent young...
 • Вечера за шутраци (2010)

  image
  Тим е директор со голем потенцијал и конечно ја добива својата прва покана за „вечерата со идиоти“, месечен настан кој го организира неговиот шеф и во кој се...
 • Екстремен филм (2008)

  image
  Екстремен филм се занимава со вообичаените проблеми кои ја следат тинејџерската љубов и сексуалните искуства. Од состаноци на слепо, до немирни бакнежи, но и со...
 • Што сме му згрешиле на Бога (2014)

  image
  Француска комедија за една богата католичка двојка која е несреќна поради тоа што три од нивните ќерки се мажат надвор од својата верска и етничка група. А кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.