poster

Пад

Fall (2022)

трилер | Обединетото Кралство
Режисер: Scott Mann

Каде да се погледне
Во кината од 16.9.22
Cineplexx
рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Најдобрите другарки Беки и Хантер се авантуристи и искачуваат карпи во слободно време. Откако сопругот на Беки загинува при една таква авантура, Беки паѓа во депресија. За да ја развесели, Хантер ѝ предложува да искачат 600-метарска радио кула среде пустина.

Слики

Пад

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.