poster

Sons of Denmark

Sons Of Denmark (2019)

драма, трилер | Данска
Режисер: Ulaa Salim
DigitAlb EuroFilm | денес | 21:00

Оценка на корисникот: 8.5/10
(62 гласови)

Слики

Sons of Denmark

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кучешка љубов (2000)

  image
  Три испреплетени приказни за животите на различни слоеви на општеството во Мексико Сити. Октавио се обидува да собере доволно пари за да побегне со својата...
 • Слепа опседнатост (2001)

  image
  Во пукањето во кое учествувале двајца браќа од криминалното табло, полицаецот Џек Флечер го губи видот. За време на закрепнувањето, му помага Ребека, тренер за...
 • Неколку добри луѓе (1992)

  image
  У овом драматичном судском трилеру, поручник Даниел Кафи, морнарички адвокат који никада пре тога није ни ушао у судницу, брани двојицу тврдоглавих маринаца који...
 • Извиднички прирачник за момчиња (2009)

  image
  Кога момче открива дека неговата најдобра пријателка е принудена да го напушти својот дом во приколка, се согласува да ѝ помогне.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.