poster

Ајкула човекојадец

Maneater (2022)

Режисер: Justin Lee

Каде да се погледне
Во кината од 26.8.22
Cineplexx
рејтинг: 3.1/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

По несреќа која се случува за време на нивниот одмор, група пријатели забележува дека голема ајкула ги демне.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опасност од длабочините (2016)

  image
  Додека сурфа на една изолирана плажа, Ненси навлегува во територијата на една голема бела ајкула. Иако се наоѓа на 200 метри од брегот, преживувањето се покажува...
 • Киднапирање (2019)

  image
  Квин излегува од фонтана во парк во градот Хо Ши Мин, без никакво сеќавање за тоа кој е и од каде доаѓа. Дури талка низ градот спојувајќи го полека дел по дел...
 • Затвореници земље духова (2021)

  image
  У опасном пограничном граду, граду самураја, немилосрдног пљачкаша банака (Николас Кејџ) из затвора извлачи богати војсковоѓа Гувернер (Бил Мозли), његова...
 • Тивкиот отров (2009)

  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.