СОДРЖИНА

Сиссy Ханксхаw (Ума Тхурман) ис борн wитх енормоус тхумбс тхат хелп хер хитцххикинг тхроугх тхе УС фром а yоунг аге. Схе бецомес а модел ин адвертисинг анд хер НY агент 'тхе Цоунтесс' сендс хер то хис ранцх ин ЦА то схоот а цоммерциал, сет агаинст тхе бацкгроунд оф матинг wхоопинг цранес. Тхере, схе бефриендс Бонанза Јеллyбеан, оне оф тхе цоwгирлс ат тхе беаутy-ранцх. Тхе цоwгирлс таке цомманд оф тхе ранцх фром тхе Цоунтесс анд 'друг' тхе цранес wитх 'пеyоте'. Тхе полице бесиеге тхе ранцх.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Школа за кради, част II (1987)

  четврток
  image
  In this second episode Dalmazio and Egisto come, respectively, from the prison and the insane asylum. They risk a second arrest for their awkwardness so they...
 • Згодната и незгодната (2008)

  четврток
  image
  Још од првог разреда основне школе, Нејт Купер је очаран и заљубљен у Кристабел Абот. Уверен како је она једина и најбоља, Нејт се враќа у Лос Анѓелес у потрагу...
 • Замена (2020)

  четврток
  image
  Кога Дани и Лудвиг се среќаваат во забавен парк, тие едвај им веруваат на своите очи; не само што изгледаат слично, тие се и на иста возраст. Инаку, нивните...
 • Ресторан (2012)

  четврток
  image
  Оваа забавна и топла драма-комедија е сместена во внатрешноста на возбудливата кулинарска сцена во Сан Франциско. Приказната го следи Сал Сартини, работлив кувар,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.