СОДРЖИНА

Appropriate for the whole family, CRUSH ON U revolves around Rome, a teenage boy with everything going for him. When Rome's friend assigns the smart teen to the task of babysitting his little sister, no one could imagine the troub...

Слики

Crush on U

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Неќе моќи ове ноќи (2018)

  image
  Јулие, Сам и Каyла знају како би требало изгледати њихова савршена матурска забава. Беспрекорна шминка, фризура, хаљина, плес, одлична забава и ноќ у којој ќе...
 • Он, она и пас (2007)

  image
  Кад Чарли упозна Дафне, девојку својих снова, и не слути да ќе се морати борити с њеним псом како би је освојио. Баш кад помисли да не може победити ту звер и да...
 • Заљубување во девојката од соседството (2006)

  image
  Кога другарите од детството, Тереза и Марк, ќе се сретнат многу години подоцна, ќе се заљубат и ќе одлучат да се венчаат, се изгледа како остварување на сонот....
 • Велики поглавица (1959)

  image
  Комедија о двојици пајдаша који се надају да ќе се на брзину обогатити отмицом дјечака Ерица чији је отац богаташ. Меѓутим, њихов подли план окренуо се против...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.