СОДРЖИНА

Комедија о егзотичном плесачу Франку Следгеу који на захтјев холивудских продуцената снима филмове о борилачким вјештинама. Невјероватно, али истинито, Франк постаје познат, а самим тим уображен и ташт. Следхе је јединствена комедија и сатира на рачун славе, богатства и успјеха.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • СБ го затвора кругот (1974)

  петок
  image
  Ви го прикажуваме едниот од ретките шпионски филмови снимен во поранешна Југославија која во прв план ја става тогашната Служба за безбедност...
 • Крокодили од предградието 3 (2011)

  петок
  image
  На роденденот на Ханес ништо не оди така како што треба. Се скарал со својата девојка Марија, затоа што наместо да поминува романтични мигови тој повеќе сака,...
 • Wарцрафт Почетак (2016)

  петок
  image
  Мирно царство Азерота стоји на ивици рата кад се њихова цивилизација суочи са неустрашивом расом освајача: Орк ратници беже из свог дома који је на рубу пропасти...
 • Скала на агресијата (2012)

  петок
  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.