poster

Човекот-пајак: Сите патишта водат на Пат без враќање

Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home (2022)


рејтинг: 8.1/10

СОДРЖИНА

Придружете им се на нашите домаќини ЏБ Смув и Мартин Стар на прославата на 20-годишнината од филмовите за Човекот-пајак! Од оригиналната трилогија на Сем Рејми, преку „неверојатните“ филмови на Марк Веб, па до последните три филма на режисерот Џон Вотс, ќе ја запознаеме публиката со ѕвездите, триковите и акцијата, злосторниците и хероите, како и со омажот за Стен Ли, заедно со неколку изненадувања.

Слики

Човекот-пајак: Сите патишта водат на Пат без враќање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ловец на чудовишта (2020)

  image
  Откако Капетан Артемис (Мила Јовович) и нејзиниот тим на елитни војници поминуваат низ портал и се телепортирани во друга димензија, се соочуваат со закана што не...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Фантастични ѕверки: Тајните на Дамблдор (2022)

  image
  Професоорот Албус Дамблдор знае дека моќниот волшебник Гелерт Гринделвалд се обидува да заземе целосна контрола врз магичниот свет. Свесен дека не може да го...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.