Слики

PathéPathéPathéPathéPathé

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Секој твој здив (2021)

  денес
  image
  Животот на психијатарот Филип е во хаос после ненадејното самоубиство на негов пациент. Кога го поканува братот на пациентот дома да ги запознае жена му и ќерка...
 • Трчање спроти ветрот (2019)

  денес
  image
  Во Етиопија, две млади момчиња се тркаат за да си ги остварат соништата. Абди сака еден ден да стане олимписки тркач, додека Соломон сака да биде фотограф. Тие...
 • Друга шанса за Божиќ (2019)

  денес
  image
  У модерној адаптацији романа Чарлса Дикенса, популарна и размажена певачица која не воли Божиќ, суочава се са духовима своје садашњости, прошлости и будуќности.
 • Пукнатина: Зачеток (2019)

  денес
  image
  Мадрид, 1975. Герман Арета почнува истрага за “самоубиството” на познат кројач. Покрај неговиот инстинкт што му вели дека луѓе убиваат само за љубов или пари, тој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.