СОДРЖИНА

In Tokyo, two new skyscraper are built. Conan and his friends get a private tour of these new buildings. A few days later Ohki Iwamatsu, a builder of the towers, was found killed in his apartment. Now the search is on for the murderer.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дух у оклопу (1995)

  image
  A cyborg policewoman and her partner hunt a mysterious and powerful hacker called the Puppet Master.
 • По секоја цена (2015)

  image
  Кога пристигнува во Кина со намера да донира бубрег за својата болна внука, Дикон (Жан-Клод Ван Дам), поранешен таен агент, станува жртва на трговци со човечки...
 • Пандури и разбојници (2017)

  image
  Полицијски преговарач за таоце игра опасну игру мачке и миша са још опаснијим пљачкашем банке. Осим што жели да буде на слободи, пљачкаш не бира речи и средства...
 • Проектот Ехо (2015)

  image
  Џејмс Вебстер се враќа од должност и го наоѓа својот брат мртов. Тој тргнува во потрага по сторителите, но открива заговор кој допира длабоко во редовите на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.