Оценка на корисникот: 8.2/10
(61 глас)

СОДРЖИНА

Историчарката Луна мора да се преправа дека е свршена со син на технолошки магнат за да го спаси поморскиот музеј на својот покоен татко. Ако открие дека Џексон е повеќе отколку што изгледа, може ли да ги прошири и своите романтични хоризонти?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме (2020)

  image
  Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.
 • Мора да кажам да? (2017)

  image
  Џесика тукушто ја завршила последната книга за издавачката фирма на своето поранешно момче Мајк и се надева дека ќе премине во конкурентската издавачка куќа, но...
 • Љубов во полн замав (2021)

  image
  Колумнистката Бекс му помага на својот најдобар пријател Кејси, да ја најде вистинската љубов и го следи во градот каде што пораснал. Кејси успева да ја обнови...
 • ЗАВЕЈАНИ БОЖИЌ (2021)

  image
  Сњежна олуја спрјечава Калеy да се врати куќи за благдане, па одлучује дјевојчице за које се брине подучити чаролији Божиќа.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.