poster

Рат викендом

Weekend War

Режисер: Steven Hilliard Stern

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

СОДРЖИНА

Група резервиста, такозваних "викенд ратника" послати су у Хондурас да изграде писту.
Одмах по доласку, инжињери су пребачени у једно мало село да поправе срушени мост,
као наводну услугу америцком амбасадору. Капетан Џон почиње да се пита за кога они стварно граде тај мост...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бетмен (1989)

  image
  Готам је мрачан и опасан град, у ком једину заштиту представља корумпирана полиција па сва настојања полицијског начелника и градоначелника да га учине сигурнијим...
 • Ричард: Лавовско срце (2013)

  image
  Кралот Хенри Втори ја тестира лојалноста и чест на својот син Ричард во дворецот познат како Дворец на витезите-маченици. Таму мора да се бори против најдобрите...
 • Немапирано (2022)

  image
  „Немапирано“ го следи ловецот на богатство Нејт Дрејк, потомок на истражувачот Сер Френсис Дрејк кој верува дека дознал каде се наоѓа Ел Дорадо, легендарниот...
 • Заборав (2013)

  image
  Џек е осамен мајстор на пустата и речиси уништена Земја од иднината. Кога спасува една убава туѓинка од едно срушено вселенско летало, нејзиното пристигнување...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.