poster

Вљубеник во природата

The Outdoorsman (2017)

Режисер: David Haskell

Оценка на корисникот: 7.4/10
(53 гласови)

СОДРЖИНА

Џејсон одлучува дека ќе живее во дивина една година. Единствениот проблем е што тој никогаш не кампувал. Додека се подготвува, ја запознава Мона, кариеристка која штотуку доживува нервен слом на работа. Парот се вљубува и Џејсон мора да одлучи дали ќе ги следи своите соништа или срцето.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вечера за упознавање (2007)

  image
  Радња филма је смештена меѓу бљештава божиќна светла у савременом Риму. Глумац Сандро Ланца пролази кроз најтежи период свог живота. Након покушаја самоубиства,...
 • Si yo fuera rico (2019)

  image
  A man which wife is filing to divorce him wins 25 million EUR in the lotto, hiding her to prevent sharing the half of the prize.
 • Шеќерна водица (1983)

  image
  Млада девојка коју због изгледа зову "Дечка" не успева да оствари свој интегритет и реши проблем девојаштва. Своје адолесцентске трауме, невоље и испаде које чини...
 • Уште Хани фалеше (2015)

  image
  Животот во едно семејство во предградието тече нормално, сѐ додека кај нив не дојде една далечна роднина, голема поп-ѕвезда...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.