рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 7.69/10
(29 гласови)

Слики

NBCUNBCUNBCUNBCUМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринецМаринец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хълк (2003)

  денес
  image
  Класичниот лик од стриповите на Марвел оживува во ненадминливата визија на добитникот на Оскар, Анг Ли.
 • Шест куршуми (2012)

  денес
  image
  Самсон, бившиот платеник и експерт за киднапирање, ќе биде ангажиран од страна на на мајсторот на боречки вештини Ендрју да му помогне да ја најде ќерката,...
 • Богови Египта (2016)

  денес
  image
  Опстанак човечанства је у рукама обичног смртника, хероја Бека, којег глуми Брентон Твејтс. Бек се удружио са египатским богом Хорусом (Николај Костер-Волдо) да...
 • Поткажувач (2013)

  денес
  image
  Сопственикот на градежна фирма Џон Метјуз (Двејн Џонсон) дознава дека син му, со кого не живеат заедно, е уапсен за поседување дрога и, наместо на факултет, ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.