рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 8.07/10
(30 гласови)

СОДРЖИНА

Група тинејџери се повикани да поминат една ноќ во Хел Хаус. Нивниот професор ги убедува дека тоа е за студија за несоница, но куќата чува некои мрачни тајни коишто групата треба да ги реши ако сакаат да си ги спасат животите.
Ова продолжение на големиот хит кој е пародија на тинејџерските хорор филмови е инспириран од филмовите за куќи со духови и обземање. Четворица студенти се поканети да поминат една ноќ во Хел Хаус, куќа со духови. Професорот Олдман ги убедува дека тоа е за еден школски проект, но ноќта не минува толку мирно. Господарот Кејн е долго време мртов, но сè уште планира да ужива, посебно со Алекс. Кога работите навистина стануваат лоши, групата мора д а работи заедно за да најде начин да го фати овој дух напасник.

Слики

Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2Страшен филм 2MiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Sono solo fantasmi (2019)

  петок
  image
  Three brothers confront a ghost outbreak in the city of Naples.
 • Баба Заба (2010)

  петок
  image
  Двејн Џонсон е Баба Заба, или познат како Дерек Томпсон, цврст играч во јуниорската лига за хокеј, чиј прекар доаѓа од неговата навика да ги крши забите на...
 • Ибица (2019)

  петок
  image
  Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот...
 • Како да изгубиш дечко за 10 дена (2003)

  петок
  image
  Колумнист за совети, Енди Андерсон (Кејт Хадсон), се обидува да ги тестира границите за тоа што може да напише во нејзиниот нов текст за тоа како да натераш маж...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.