poster

Топлотен бран

Heatwave (2022)

трилер | САД
Режисер: Ernie Barbarash

рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Клер имала тешка адолесценција; нејзиното семејство загинало во пожар предизвикан од невнимание на нејзиниот сопственик. Таа го преживеала своето минато, но сепак направила грешки на патот. Таа станала ведра и убава жена, работејќи на создавање втора шанса во животот и градење посветла иднина. Во жештината на топлотниот бран, таа има случајна средба и влегува во врска со прекрасната и мистериозна Ева. Додека страстите се разгоруваат, работодавачот-ментор на Клер исчезнува, а таа е лажно обвинета. Клер ја открива застрашувачката вистина дека Ева не е онаква каква што тврди дека е. Овој секси и возбудлив трилер ќе ве натера да ѝ верувате на Клер кога таа ќе рече: „Љубовта е посмртоносна од оган; таа е двојно поголема од топлината и десет пати поголема од уништувањето“.

Слики

Топлотен бран

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мамац (2022)

  image
  Група пријатеља ужива у викенду и долазе на идеју да украду неколико скутера како би се тркали, да би на крају преживели директан судар. После стравичне несреќе,...
 • Опасна дадиља (2017)

  image
  Недавно усвојено дете је нестало, а на родитељима је да је пронаѓу…
 • Fatal Trust (2016)

  image
  Desperate for money, a former con woman agrees to drive an old woman insane so her children can inherit her fortune.
 • Не одлази (2018)

  image
  Скрхан због смрти своје кќери која је погинула у ужасној несреќи, Бен је уверен да је може вратити преко сна којег сања изнова и изнова. Да је ли то само сан или...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.