Оценка на корисникот: 7.8/10
(265 гласови)

СОДРЖИНА

Detective Shinichi Kudo was once a brilliant teenage detective until he was given a poison that reverted him to a 4 year old. He's taken the name Conan Edogawa so no one (except an eccentric inventor) will know the truth. Now he's got to solve a series of bombings before his loved ones become victims. Who is this madman and why is he doing this. Only the young genius can save the day but will even he be up to the task?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Скуби Ду! (2020)

  image
  Скуби и групата се соочуваат со најголемата мистерија досега: заговор да се пушти кучето дух Кербер во светот. Додека брзаат да ја спречат ова “кучекалипса“, тие...
 • Енола Холмс (2020)

  image
  England, 1884 - a world on the brink of change. On the morning of her 16th birthday, Enola Holmes (Millie Bobby Brown) wakes to find that her mother (Helena...
 • Тврд орах (2014)

  image
  Филм прати авантуре Сарлија, несташне веверице из градског парка и његовог пријатеља пацова Грејсона. Сарли је избачен из свог парка и присиљен да живи у...
 • Тврд орах 2 (2017)

  image
  Веверица Сурлy и његови пријатељи Буддy, Андие и Прециоус открију како градоначелник Оактона жели да сагради дивовски, забавни парк на њиховом станишту. Како би...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.