Слики

Татковци и фудбалТатковци и фудбал

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Таа е вистинскиот човек (2006)

  image
  Кога брат ѝ го снемува две седмици, Виола оди во неговиот елитен интернат преправајќи се дека е тој и се вљубува во еден од фудбалските соиграчи.
 • Zonja nga qyteti (1976)

  image
  It is a comedy about an old albanian lady and her daughter who move from the city to a village. Her daughter falls in love while she is there but her mother...
 • Wimbledon (2004)

  image
  Лизи Бредбери (Кирстен Данст) је тениска звезда у успону која живи само за победу. Али кад се заљуби у тенисера на заласку каријере Питера Колта (Пол Бетани)...
 • Две за едно (1995)

  image
  Родјене у исти час, девојчице су имале различите судбине. Аманду жели да усвоји досадна породица. Она би тако изгубила Дијану, социјалну радницу, једину стабилну...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.