poster

Татко на невестата

Father of the Bride (2022)

Режисер: Gary Alazraki

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

СОДРЖИНА

Били и Ингрид, кои се долго во брак, се изненадени кога нивната најстара ќерка Софија доаѓа дома во Мајами на посета. Но изненадувањата продолжуваат кога таа ќе го покаже новото момче Адан и нивните планови за нов заеднички живот во Мексико.

Слики

Татко на невестатаТатко на невестатаТатко на невестатаТатко на невестатаТатко на невестата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Маторани (2010)

  недела
  image
  Филм говори о петорици пријатеља из детињства, који се окупљају после много година, када доѓу на сахрану њиховог кошаркашког тренера из школе. Сада, три деценије...
 • Почудно од фикција (2006)

  недела
  image
  Едно утро Харолд Крик почнува да слуша женски глас со детална нарација за секое негово дејство, мисла и чувство. За да биде уште пострашно, сфаќа дека можеби го...
 • Зачин за брак (2012)

  недела
  image
  Да би пробудили страст у браку Кеј и Арнолд траже помоќ од слваног терапеута. Кеј (Мерyл Стрееп) и Арнолд (Томи Ли Џоунс) су пар посвеќен једно другом, али рутина...
 • Tela për violinë (1987)

  недела
  image
  Andon, a young violinist, is seriously studying for the admission competition at the Academy of Fine Arts. Cosmai, the father, thinks his son cannot win the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.