СОДРЖИНА

Откако го напушта животот на криминал и насилство, Реј е реформирано добро момче, кое живее тивок семеен живот во предградието. Но кога неговото минато е откриено, Реј е уценуван да прифати уште една работа и да преземе мистериозен пакет. По скоро смртоносна измама, тој е ранет и бега од безмилосните убијци кои нема да сопрат додека не го земат она што го има тој. Сега, кога животите на неговите најмили висат на конец и опасноста демне зад секој агол, единствената надеж на Реј е да се повика на своето насилно минато за да преживее.

Слики

Бегај и пукај

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Испрашување (2016)

  image
  Кога ФБИ ќе добие закана која би можела да го загрози целиот град, испитувач и компјутерски стручњак се вовлечени во надмудрување со криминален генијалец. Следува...
 • Трострука претња (2019)

  image
  Кќер милијардера жели убити велики криминални синдикат којег она намјерава зауставити. Скупина плаќеника ќе се супротставити тиму опасних плаќених убојица како би...
 • Ледена крв: Наслеѓе (2019)

  image
  Напети трилер о бившем убици који је цео свој живот провео убијајуќи. Сада има прилику да спасе нечији живот, и то по цену да изгуби сопствен. Дубоко у америчкој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.