СОДРЖИНА

Амбициозен филмски продуцент ги принудува својата екипа и бродска посада да отпатуваат до мистериозен остров на кој има огромен мајмун кој ќе го шармира главната актерка. Главна улога: Наоми Ватс.

Слики

Кинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгКинг КонгNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Пороците на Мајами (2006)

  денес
  image
  При разоткривањето на кралот на дрогата, Монтоја, атмосферата станува жешка за Рикардо (Џејми Фокс) и Сани (Колин Фарел) кога Сани ќе се вљуби во Изабела, сопруга...
 • Холивудски инспектори (2003)

  денес
  image
  Во „Холивудски инспектори играат Харисон Форд и Џош Хартнет во улогите на детективите Џо Гавилан и К. Ц. Калден, двајца полицајци кои имаат поголеми соништа....
 • Кралот на шкорпиите (2002)

  денес
  image
  Пустински војник се бори со војска која ја уништува неговата земја. Тој ја заробува главната гатачка на непријателот, заминува во длабочината на пустината со неа...
 • Присилен на борба (2011)

  денес
  image
  Приказна за еден човек кого локалниот мафијаш ќе го уцени да се врати во подземниот свет на илегалните борби откако неговиот брат го измамил и му останал должен....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.