СОДРЖИНА

Тестот на волјата помеѓу Џек Бирнс (Роберт Де Ниро) и Грег Фокер (Бен Стилер) ескалира во ова продолжение на „Запознајте ги родителите“ и „Запознајте ги Фокери“.
Потребни беа 10 години, двајца мали Фокери и сопругата Пем, како и безбројни тешкотии за Грег конечно да се прилагоди на својот напнат свекор, Џек. Откако таткото поради своите финансиски проблеми прифаќа работа како приватен детектив за една компанија за лекови, сомнежите кои ги има Џек кон својот омилен болничар, почнуваат да се враќаат. Кога целиот клан на Грег и Пам, вклучително и разочараниот бивш сопруг на Пем, Кевин, се здружува за забавата на близнаците, Грек мора на скептичниот Џек да му докаже дека е целосно способен да биде маж во куќата. Но, и покрај сето недоразбирање, шпионирање и тајни мисии, дали Грег ќе го положи крајниот тест и ќе стане следната глава на семејството -- или пак довербата засекогаш ќе биде уништена?

Слики

Малите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите Фокери

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Им давам година (2013)

  image
  Нет и Џош се пресреќни, и покрај своите разлики, иако пријателите и семејството не се убедени дека бракот ќе им трае. Ќе им опстане ли бракот додека наближува...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Грофица из Хонг Конга (1967)

  image
  Романтична комедија. Амерички политичар Огден Меарс (М. Брандо) на забави у Хонг Конгу упозна пропалу руску грофицу Натасцху (С. Лорен) која преживљава као есцорт...
 • Домашното зајче (2008)

  image
  Откако Плејбој зајачицата Шели ќе ја избркаат од плејбој куќата, наоѓа работа во сестринство и се грижи за девојки кои не се многу популарни.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.