poster

Малите Фокери

Little Fockers (2010)

Режисер: Paul Weitz

рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7.97/10
(32 гласови)

СОДРЖИНА

Тестот на волјата помеѓу Џек Бирнс (Роберт Де Ниро) и Грег Фокер (Бен Стилер) ескалира во ова продолжение на „Запознајте ги родителите“ и „Запознајте ги Фокери“.
Потребни беа 10 години, двајца мали Фокери и сопругата Пем, како и безбројни тешкотии за Грег конечно да се прилагоди на својот напнат свекор, Џек. Откако таткото поради своите финансиски проблеми прифаќа работа како приватен детектив за една компанија за лекови, сомнежите кои ги има Џек кон својот омилен болничар, почнуваат да се враќаат. Кога целиот клан на Грег и Пам, вклучително и разочараниот бивш сопруг на Пем, Кевин, се здружува за забавата на близнаците, Грек мора на скептичниот Џек да му докаже дека е целосно способен да биде маж во куќата. Но, и покрај сето недоразбирање, шпионирање и тајни мисии, дали Грег ќе го положи крајниот тест и ќе стане следната глава на семејството -- или пак довербата засекогаш ќе биде уништена?

Слики

Малите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите ФокериМалите Фокери

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Таткото (2019)

  сабота
  image
  Ден после погребот на жена му, Васил и синот Павел дознаваат дека таа се обидувала да му се јави на соседот на телефон. Навлечен кон натприродното, Васил оди да...
 • Куќа магичног сата (2018)

  сабота
  image
  Десетогодишњи Леwис Барнавелт почиње да живи са својим ујаком у старој и тајанственој куќи. У тој је куќи пре њих живео брачни пар који је покушао уништити свет....
 • Стаљинова смрт (2017)

  сабота
  image
  Политички живот Совјетског Савеза током 50-их година добија црнохуморну форму у новом филму "Стаљинова смрт", мајстора политичке сатире Арманда Ианучија. Ова...
 • Хешер (2010)

  сабота
  image
  По загубата на мајката, Т.Џ почнува да се одалечува од татко му и од целиот свет. Во неговата работилница ќе се всели металецот Хешер непоканет, кој животот ќе му...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.