Содржина

Војник Пејн је отпуштен из војске. Обучен једино за војнички посао, он нема идеју којим послом би могао да се бави. Због тога, његов заповедник ќе му пронаќи посао - надгледаќе школски програм за децу са проблемима у понашању.

Слики

Мајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор ПејнМајор Пејн

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Астерикс и Обеликс во Британија (2012)

  image
  Во 50-та година пред нашата ера, Цезар сака да освои нови територии. Решава да го освои оддалечениот остров, наречен Британија. И покрај силните напади на моќната...
 • Астерикс и Обеликс: Мисија Клеопатра (2002)

  image
  Бестрашните и нескршливи галски јунаци Астерикс и Обеликс тргнуваат во нова авантура, овој пат далеку од својот дом... Годината е 52 п.н.е., а Римјаните и...
 • Астерикс против Цезар (1999)

  image
  Галското селце, единственото место коешто сѐ уште му одолева на моќното Римско царство, се наоѓа во голема опасност. Кога римскиот собирач на данок не успева од...
 • Кука (1991)

  image
  Петар Пан е пораснат и станува адвокат. Кога Капетан Кука му ги киднапира децата, Петар се враќа во Недојдија. Со помош на Ѕвонче и на изгубените момчиња, тој...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.