Слики

Година прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваSonyГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прваГодина прва

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смисао живота једног пса (2017)

  понеделник
  image
  Вероватно сте се више пута запитали шта ваш куќни љубимац мисли док вас замишљено гледа у очи. Кроз овај филм можда схватите што је то у његовој глави, како...
 • Град на вештерки (2010)

  понеделник
  image
  Во средниот век, Ерик и Џејсон го наоѓаат својот сонародник Малахи и го присилуваат да се врати во татковината. По неговото враќање, се покажува дека татко му на...
 • Хобит: Неочекувано патување (2012)

  понеделник
  image
  Првиот од трите филма заснован на ремек-делото на Џ.Р.Р. Толкин се одвива во Средната земја 60 години пред епската трилогија „Господар на прстените“ и го следи...
 • Крупна риба (2003)

  понеделник
  image
  Во емотивниот филм, „Голема риба“, режисерот Тим Буртон („Бетмен“, „Едвард раце-ножици“) ја носи својата неповторлива фантазија на патување кое навлегува длабоко...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.