рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(11 гласови)

Содржина

Талентиран млад аналитичар на црни кутии е во мисија за откривање на причината за смртоносниот пад на целосно нов авион. Сепак, кога властите ќе го затворат случајот, тој не може да се оттргне од впечатокот дека со доказите нешто не е во ред. Одново ја преслушува снимката и почнува да открива вознемирувачки детали. Може ли снимката да се измени? Постапувајќи спротивно на наредбите на својот шеф, тој започнува сопствена истрага - опсесивна и опасна потрага по вистината која набргу ќе загрози многу повеќе од неговата кариера...

Слики

Црна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутијаЦрна кутија

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Имитатор (1995)

  image
  Агорафобичен психолог и женски детектив мора да работат заедно за да фатат сериски убиец кој копира сериски убијци од минатото.
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Jeta e të tjerëve (2006)

  image
  Në fillim të viteve 1980-të, Georg Dreiman (një dramaturg i suksesshëm) dhe partnerja e tij Krista-Maria Ziland (një aktore popullore), ishin yje të famshëm...
 • Море од дрвја (2015)

  image
  Во оваа моќна приказна за љубов и искупување, Метју Меконахи го глуми Артур Бренан, американски професор кој патува во Јапонија среде лична криза. Додека талка...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.