Оценка на корисникот: 7.6/10
(57 гласови)

СОДРЖИНА

За Јуан Меколи (Марк Валберг), вештините што ги нема научено и сеќавањата за местата што не ги посетил го прогонуваат неговиот живот. Јуан е на раб на нервен слом поради тоа што го бара групата наречена „Бесконечните“, откривајќи му дека неговите сеќавања можеби се вистински - но се од повеќе минати животи. Бесконечните го носат Јуан во нивниот свет каде што надарените неколкумина добиваат можност повторно да се родат со своите сеќавања и знаењето создадено низ вековите. Со клучните тајни закопани во неговото минато, Јуан мора да соработува со Бесконечните за да ги открие одговорите за неговите сеќавања, во трка за спас на човештвото од еден од неговите членови (Чиветел Ејиофор) кој сака да го уништи светот за да го сопре тоа што го смета за проколнат, бескраен циклус на реинкарнација.

Слики

БесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечноБесконечно

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Злосторнички ум (2016)

  image
  Рајан Рејнолдс и Кевин Костнер ги гледаме заедно во акциониот трилер во кој нема да недостасува акција, бркање со автомобили, пукања и интриги!
 • Последна шанса (2008)

  image
  Во иднина, светот ќе дојде до работ на еколошка катастрофа, а човештвото ќе мутира како резултат на токсичен отпад. Огнениот метеорит што содржи кристали на...
 • Судниот ден (2008)

  image
  Пост-апокалиптична прича о групи војника која мора да се пробије кроз опасну зону препуну дивљих канибала како би пронашли лек за смртносни вирус који хара...
 • Незамисливо (2018)

  image
  Откако Шведска е нападната од Русија, музичарот Алекс се обидува да ја пронајде својата сакана од детството и својот отуѓен татко. Додека се обидуваат да дојдат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.