СОДРЖИНА

Поранешниот полицаец Том Катлер заработува за живот чистејќи ги местата на злосторствата. Том добива повик да исчисти место на убиство, што на прв поглед се чини како рутинска работа. Подоцна ќе се испостави дека еден од соработниците на окружниот обвинител, Џон Норкат, живее токму на адресата каде што се случило убиството. Кога Том ќе почне да истражува, дознава дека причина за смртта е полициска корупција, што него го доведува во голема опасност...

Слики

ЧистачЧистачЧистачЧистачЧистачЧистачЧистачЧистачЧистачЧистач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лагите кои ги кажуваме (2017)

  сабота
  image
  По смртта на својот шеф Деми, возачот Доналд има последна задача, да ги уништи сите траги од љубовницата на Деми. Некогаш помеѓу довербата и предавството, помеѓу...
 • Виртуелен насилник (2015)

  сабота
  image
  Компјутерски хакер принудува британска тинејџерка да ги извршува неговите обврски. Доколку одбие, хакерот во јавност ќе ги извади нејзините експлицитни фотографии.
 • Тајна светионика (2018)

  денес
  image
  У јануару 1900.г., три мушкарца, који су радили као светионичари на острвима Фланнан, нестали су без трага, остављајуќи све своје ствари за собом. Упркос...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Средновековно убиство (2017)

  денес
  image
  Џенифер пронаоѓа еден средновековен витешки оклоп и го купува во името на Бил Волас кој е вљубеник во средниот век. Кога професорот Мекнари слушна дека Џенифер го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.