Оценка на корисникот: 8.4/10
(63 гласови)

Слики

Die letzte InstanzDie letzte InstanzDie letzte InstanzDie letzte InstanzDie letzte Instanz

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Булевар Лондон (2010)

  image
  По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира...
 • Кум (1972)

  image
  Добитник на три „Оскари“, вклучувајќи ја и онаа за најдобар филм, „Кум“ е трогателна приказна базирана на романот на Марио Пузо за опасните животи на моќното...
 • Sons of 'Ndrangheta (2019)

  image
  A judge decides to dedicate his life to go after the members of the Ndranghtea-mafia, when he meets a young heir who longs for a life without criminality.
 • Дечија прича (2004)

  image
  Италијански филм које се фокусира на живот једанастогодишњака који одраста у Напуљу, окружен криминалом и сиромаштвом. "Прича о деци" је фокусирана на живот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.