Потпаљивачица

Firestarter (2022)

Режисер: Keith Thomas

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

СОДРЖИНА

Више од десет година, родитељи Енди (Зак Ефрон: Крајње поремеќен, шокантно окрутан и зао, Величанствени шоумен) и Вики (Сидни Лемон: Страх од окружених мртвима, Наследници) су у бекству, очајнички желеќи да сакрију своју ќерку Чарли (Рајан Кира Армстронг: Америчка хорор прича: Десета сезона, Тхе Томорроw Wар) из сумњиве савезне агенције која жели да искористи њен невероватни дар да створи ватру, како би направили оружје за масовно уништење.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кохерентност (2013)

  image
  Група пријатели се собираат на вечера, но кога мистериозна комета ќе помине над Земјата, тие се вовлечени во низа необјасниви настани...
 • Сапутник (2020)

  image
  После чудног индицента на свемирској летелици, само се један човек враќа жив на Земљу. А он није сам. (Спутник, 2020.) У јеку Хладног рата, совјетска летелица...
 • Магла (2007)

  image
  По чудна бура во мал град се појавува вид крвожедни суштества. Неколку жители се собираат во супермаркет и се борат за своите животи.
 • На работ на хоризонтот (1997)

  image
  Напуштениот и загубен вселенски брод “Конечен хоризонт“ е најден 7 години по мистериозното исчезнување. Добро обучен спасувачки тим оди во потрага по вистината -...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.