СОДРЖИНА

While living as an ordinary deliveryman and motor racing fan, Nezha encounters old nemeses and must rediscover his powers to protect his loved ones.

Улоги
Сцеарист:
Продуцент: Lu Xi
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 118 мин

Слики

Nezha Reborn

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • До твојата последна смрт (2019)

  image
  Излегувајќи како единствена преживеана од изопачената игра на татко ѝ, Миријам добива понуда од натприродниот Господар на играта да се врати во времето и да се...
 • Dragon Ball Super: Broly (2018)

  image
  Три Сајонца се наѓу разасута по свемиру после уништења планете Вегете. Док су двојица, Гоку и Вегета, нашла дом на Земљи, треќи, Броли, развио је жељу за осветом...
 • Сунѓерот Боб: Сунѓер на суво (2015)

  image
  Кога еден злобен пират го краде рецептот за хамбургерите „краби пети“, Сунѓерот Боб и пријателите излегуваат на брегот за да ја вратат украдената формула. За да...
 • Астерикс Галот (1967)

  image
  Астерикс, најлукавији ратник галског села које се упорно одупире римској окупацији, мора да спасе њиховог друида који кува чаробне напитке када га киднапује један...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.