poster

Слеп патник

Stowaway (2021)

авантуристички, научна фантастика, трилер | Германија, САД, Обединетото Кралство
Режисер: Joe Penna

Каде да се погледне
Во кината од 18.8.22
Cineplexx
рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Тврдоглава девојка која сака да се забавува, се бори да преживее откако 3 крадци ја киднапираат на нејзината јахта.

Слики

Слеп патникСлеп патникСлеп патникСлеп патникСлеп патникСлеп патникСлеп патник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сончева светлина (2007)

  image
  Годината е 2057, Сонцето умира, а човештвото се соочува со исчезнување. Последната надеж на Земјата лежи во „Икар 2, вселенски брод со екипаж од осум мажи и жени,...
 • Путници (2021)

  image
  У скорој будуќности у којој је људска раса у опасности, дружина од тридесетак младиќа и жена послано је на експедицију у свемир како би колонизовали новооткривену...
 • Трилогија Различна: Побунета (2015)

  image
  Откако открива дека не припаѓа во ниту една фракција, Беатрис мора да одлучи за својата иднина. Растргната меѓу општествените правила и сопствениот пат, за кој...
 • Алита: Борбениот ангел (2019)

  image
  Додека Алита се прилагодува на новиот живот во Ајрон Сити, Ајдо сѐ обидува да ја заштити од нејзиното мистериозно минато, а нејзиниот нов другар Хуго (Киан...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.