poster

Special Correspondents

Special Correspondents (2016)

комедија | Канада, Обединетото Кралство, САД
Режисер: Ricky Gervais

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Збогување (2019)

  петок
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
 • Без кормила (2014)

  петок
  image
  Сем је бивши истакнути менаџер у рекламној агенцији чији живот се потпуно распада после изненадне синовљеве смрти. Живеќи без струје на укотвљеној једрилици,...
 • Се викам Сара (2007)

  петок
  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
 • Кадет Кели (2002)

  петок
  image
  Келлy Цоллинс (Х. Дуфф) је ведра и интелигентна дјевојка која подједнако воли оца, пустоловнога фоторепортера Адама (Н. Хамер), и мајку Самантху (Л. Касх),...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.