poster

Prisoners of the Lost Universe

Prisoners of the Lost Universe (1983)

Режисер: Terry Marcel

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.7/10
(36 гласови)

СОДРЖИНА

Three people are transported into a parallel universe. There they find that they must use modern technology, but medieval weapons, in order to save the citizenry from a murderous warlord.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Соник: Супер еж 2 (2022)

  image
  Омилениот син еж во светот се враќа за авантура на следното ниво во „Соник: Супер еж 2“. Откако се населува во Грин Хилс, Соник сака да докаже дека го има она што...
 • Луѓе во црно 3 (2012)

  image
  Агентот Џеј патува назад низ времето, во 1969 година, каде што се здружува со помладата верзија на агентот Кеј за да спречат еден злобен вонземјанин да ја уништи...
 • Човек-пајак: Нема пат до дома (2021)

  image
  За првпат во филмската историја на Човекот-пајак, се открива идентитетот на нашиот пријателски херој од соседството, доведувајќи ги неговите одговорности како...
 • Тасманиски ѓаволи (2013)

  image
  Посетителите на еден одалечен тасманиски наионален парк ќе станат плен на смртоносни суштества, кои го бранат својот дом.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.