poster

Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo) (2021)

Режисер: Betsy Thomas


рејтинг: 5.6/10

СОДРЖИНА

Nicole takes the stage at the Gramercy Theatre for a HOT new set, discussing everything from how she basically is a vegan (she's just doing her part), what she's looking for in a man, and just how crazy this past year-and-a-half has been.

Улоги
Сцеарист:
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 65 мин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тело (2003)

  image
  Тројца пријатели живеат заедно, еден од нив умира поради своите нелегални бизниси. Другите двајца ги губат посмртните останки и се упатуваат по нив низ целата...
 • Божиќниот состанок на татко ми (2020)

  image
  Откога му починала сопругата, Дејвид се мачи со Џулс, својата ќерка, тинејџерка. Таа смета дека никој не верува во неа и дека никој не ја разбира, а Дејвид...
 • Клучен додаток (2013)

  image
  Изгледа дека Александра има сé. Таа е шефица на успешно женско списание, има луксузен апартман во еден елитен кварт во Париз, сопруг на кој ѝ завидуваат сите...
 • Мајчинска забава (2017)

  image
  Четири млади мајки, на кои им е заедничко само тоа што децата им одат иста градинка, одат на добронамерна вечера за да можат малку да одморат и да се разонодат....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.