Слики

His House

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Убица са бушилицом (1979)

  image
  Уметник полако почиње губити разум када се, заједно с цимеркама мора борити око плаќања рачуна. Панк бенд који живи испод њега свакодневно га иритира. Његов...
 • Неродениот (2009)

  image
  Еден демонски дух ја обзема младата Кејси и им се заканува на сите што таа ги сака. Тероризираната жена мора да се обрати на духовниот советник, рабинот Сендак за...
 • Веќ виѓено (1987)

  image
  Михаило, некада сјајни млади пијаниста, сада је наставник клавира у образовном центру. Колеге га сматрају чудаком, али га остављају на миру како би живео свој...
 • Под кожа (2013)

  image
  Во оваа психолошка научно-фантастична приказна, еден вонземјанин го презема обликот на привлечна жена (Скарлет Јохансон) и талка низ улиците на Шкотска, водејќи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.