poster

Добро отишла, 2021.

Death to 2021 (2021)

комедија | САД, Обединетото Кралство
Режисер: Jack Clough, Josh Ruben

Оценка на корисникот: 8.3/10
(62 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рипрендими (2008)

  image
  'Рипрендими' филм је унутар филма о брачном пару с дјететом, али и проблемима. Пар снима документарац у којем се њихов сваки приватни и јавни тренутак биљежи у...
 • Два Алфреда (2020)

  image
  Alexandre is unemployed and his bank account has been frozen. His wife is on a two-month top secret nuclear submarine mission. While she's away, he has to prove...
 • Божиќниот состанок на татко ми (2020)

  image
  Откога му починала сопругата, Дејвид се мачи со Џулс, својата ќерка, тинејџерка. Таа смета дека никој не верува во неа и дека никој не ја разбира, а Дејвид...
 • Полубраќа (2008)

  image
  Двајца безцелни средовечни губитници кои живеат со родителите, се принудени да станат цимери кога нивните родители стапуваат во брак.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.