poster

Rogue City

Rogue City (2020)

Режисер: Olivier Marchal

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

Слики

Rogue City

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 16 Блока (2006)

  image
  Стариот детектив пред пензија, Џек Мозли (Брус Вилис), добива задача да го превезе ситниот криминалец Еди на суд. Мозли не знае дека Еди е сведок во судењето...
 • Чесен граѓанин (2009)

  image
  Клајд Шелтон ужива во мирна семејна вечера кога во домот му упаѓаат двајца разбојници кои брутално ги силуваат и ги убиваат сопругата и ќерката на Шелтон. Десет...
 • Фати го Картер (2000)

  image
  Пред многу години, Џек Картер го напуштил својот дом во Сијетл за да работите како собирач на долгови за мафијата во едно казино во Вегас. Се враќа да го закопа...
 • Храбрата (2007)

  image
  Оскаровката Џоди Фостер ја толкува улогата на Ерика Бејн, водителка на радио-емисија во Њујорк чиј живот се распаѓа по бруталниот напад, во кој ќе загине љубовта...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.