poster

Следната девојка

Girl Next (2021)

Режисер: Larry Wade Carrell
Cinemax 2 | Утре | 01:50


рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Млада жена, Лоријан Вест, е грабната од чудна група на трговци со бело робје кои користат дроги и контрола на умот за да ги претворат жените во секс-робинки наречени “Софија“ кукли. Заробена во кошмар, Лоријан се бори да се одбрани од програмирањето. Таа бара начин да побегне од својата судбина и да избегне да не стане “Следната девојка“.

Слики

Следната девојка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
 • Lavender (2016)

  image
  A photographer (Abbie Cornish) in a failing marriage suffers severe memory loss after a traumatic accident. Strange clues among her photos suggest she may be...
 • Икс (2022)

  image
  Убиствениот хорор на писателот и режисер Ти Вест ја раскажува приказната за екипа на филмови за возрасни од 1970-тите која оди на оддалечена фарма во Тексас за да...
 • Уклета куќа (2020)

  image
  Два пара заједно изнајме луксузну, пресавршену да би била истинита, куќу на 'Аирбнб'-у, да би затим открили како их власник потајно шпијунира. После дуго времена,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.