poster

Љубов, љубов, љубов

Love Is Love Is Love (2020)

Режисер: Eleanor Coppola

Оценка на корисникот: 6.1/10
(40 гласови)

СОДРЖИНА

Од режисерката Еленор Копола доаѓаат три приказни кои ја истражуваат љубовта, посветеноста и лојалноста меѓу паровите и пријателите. Во филмот играат Рита Вилсон, Сибил Шепард, Росана Аркет, Џоана Вали, Крис Месина, Маја Казан и други.

Слики

Љубов, љубов, љубов

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Деликатност (2011)

  image
  Убавата Натали по смртта на својот сопруг се посветува само на работата. По извесно време се спријателува со Маркус, вработен кај неа. Но, врската се...
 • Адам (2009)

  image
  Романсата може да биде ризична, збунувачка и полна со опасност за недоразбирање - и сето тоа ако не сте АДАМ, чиј живот и самиот е таков. Во оваа топла романтична...
 • Луцкасти фризери (2001)

  image
  Годишње такмичење фризера долази у Китли, град у ком Фил и његов син Брајан воде берберницу, а Филова бивша жена, Шели, и њена љубавница Сандра, козметички салон....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.