СОДРЖИНА

Двете години набљудување на улиците како Бетмен, влевајќи страв во срцата на криминалците, го доведуваат Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити. Со само неколку сојузници помеѓу корумпираната мрежа на градски официјални лица и ликови од висок профил, осамениот одмаздник се етаблирал како единствено отелотворение на одмаздата кај своите сограѓани. Кога еден убиец се врти кон елитата на Готам со серија на садистички махинации, траги од шифрирани докази го водат најголемиот светски детектив во истрага во подземјето. Како што доказите почнуваат да го водат поблиску до дома и обемот на планот на сторителот станува јасен, Бетмен мора да изгради нови односи, да ја демаскира заверата, и да ја спроведе правдата против злоупотребата на моќта и корупцијата којашто долго го измачува Готам Сити.

Слики

БетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетменБетмен

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Авантура у џунгли (2021)

  денес
  image
  Филм је инспирисан истоименом познатим вожњом из Дизниленда која подразумева узбудљиву авантуру крстарења дивљим рекама и борбу са егзотичним зверима.
 • Умиремо млади (2019)

  денес
  image
  Лукас дилује за једну такву банду, али је одлучан у томе да његов 10-годишњи брат нипошто не крене његовим путем, али то је лакше замислити него спровести у дело....
 • Голематa мајка: Каков татко, таков син (2011)

  денес
  image
  Агентот на ФБИ, Малколм Тарнер, наречен и Големата Мајка, се враќа во акција, а овој пат има поддршка од својот посинок, тинејџерот Трент. На Малколм му се...
 • Лоши момци 2 (2003)

  денес
  image
  Двајца полицајци од одделот за наркотици (Мартин Лоренс и Вил Смит) предводат една истрага за навлегувањето на дрогата екстази во Мајами. Нивната истрага води до...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.