poster

Крадец на мотори

The Bike Thief (2020)

драма, трилер | Обединетото Кралство
Режисер: Matt Chambers
Cinemax | Утре | 14:50

рејтинг: 4.9/10

СОДРЖИНА

Рајдер е обичен човек и вреден работник. Тој работи како доставувач за локалната пицерија. Жена му ги минува деновите чистејќи големи куќи и грижејќи се за двете деца. Кога мопедот на Рајдер е украден, неговиот свет се превртува наопаку.

Слики

Крадец на мотори

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Asgjë nuk harrohet (1985)

  image
 • Помрачување (2014)

  image
  Приказна за четворица студенти, еден пар што очекува бебе и експерт за опстанок, кои се соочени со глобално губење на сеќавањата што го извлекува најлошото кај...
 • Човечки фактор (2021)

  image
  Мистериозна инвазија на домот го потресува космополитското семејство од средната класа. Обидувајќи се да го разберат инцидентот, нивните сведоштва за тоа што се...
 • Бен Икс (2007)

  image
  Ben is different. His life is a universe to itself, where he plays his favorite on line computer game Archlord avidly, trying hard to train himself for the real...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.