рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 8.13/10
(55 гласови)

Слики

ТолкувачотТолкувачотNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Елитни одред 2 (2010)

  денес
  image
  После нереда у затвору током којих је било погинулих, некадашњи капетан Наскименто, сада високи официр за безбедност у Рио де Жанеиру, увучен је у политички сукоб...
 • Истерувачи на духови (1984)

  денес
  image
  Тројца универзитетски парапсихолози ја губат стипендијата за истражување и одлучуваат да отворат сопствен бизнис "Истерувачи на духови" и веднаш се повикани да ги...
 • Три деветке (2016)

  денес
  image
  У филму „Три деветке групу састављену од чланова банде и корумпираних полицајаца уцењује руска мафија тражеќи од њих да обаве немогуќу пљачку. Једини начин да то...
 • Барање правда (2011)

  денес
  image
  Вил Џерард (Николас Кејџ) е среќно оженет семеен човек, чиј мирен живот е претворен во хаос кога жена му Лора (Џенјуери Џоунс) е брутално нападната една ноќ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.